Search API ranges (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Name
bn: নাম

en: To
bn: বরাবর

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: Search index
bn: অনুসন্ধান সূচি
