Search API ranges (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke
