Search API ranges (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Go
cs: Přejít

en: Search
cs: Hledat

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání
