Search API ranges (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau
