Search API ranges (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Go
da: Skift

en: Search
da: Søg

en: Name
da: Navn

en: Field
da: Felt

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Search index
da: Søgeindex
