Search API ranges (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Search index
el: Ευρετήριο αναζήτησης
