Search API ranges (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
