Search API ranges (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર
