Search API ranges (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Enabled
he: מופעל

en: Go
he: קדימה

en: Search
he: חיפוש

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Search index
he: חיפוש באינדקס
