Search API ranges (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Enabled
id: Aktif

en: Go
id: Cari

en: Search
id: Pencarian

en: Name
id: Nama

en: Field
id: Bidang

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Search index
id: Indeks pencarian
