Search API ranges (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Enabled
jv: Urip

en: Go
jv: Nuju

en: Search
jv: Goléki

en: Name
jv: Jeneng

en: To
jv: Marang

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Search index
jv: Nggolèki indeks
