Search API ranges (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ
