Search API ranges (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Go
lt: Pirmyn

en: Search
lt: Paieška

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Search index
lt: Paieškos indeksas
