Search API ranges (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Go
lv: Aiziet

en: Search
lv: Meklēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss
