Search API ranges (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Name
mr: नाव

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून
