Search API ranges (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Search index
nn: Søkeindeks
