Search API ranges (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Enabled
ro: Activat

en: Go
ro: Mergi

en: Search
ro: Căutare

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Search index
ro: Index căutare
