Search API ranges (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Enabled
sk: Povolené

en: Go
sk: Prejsť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Search index
sk: Index vyhľadávania
