Search API ranges (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Enabled
vi: Bật

en: Go
vi: Đi

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Name
vi: Tên

en: Field
vi: Trường

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Search index
vi: Chỉ mục tìm kiếm
