Search API ranges (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Search
ar: بحث

en: Name
ar: الاسم

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من
