Search API ranges (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Search
ast: Guetar

en: Name
ast: Nome

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De
