Search API ranges (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
de: Präfix

en: Go
de: Ausführen

en: Search
de: Suche

en: To
de: An

en: From
de: Von

en: Fields to run on
de: Zu bearbeitende Felder
