Search API ranges (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Search
eo: Serĉu

en: Name
eo: Nomo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De
