Search API ranges (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Search
bg: Търси

en: Name
bg: Име

en: All
bg: Всички

en: To
bg: До

en: From
bg: От
