Search API ranges (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Name
bo: མིང

en: All
bo: ཡོངས

en: To
bo: སྐུར་ས
