Search API ranges (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Go
et: Mine

en: Search
et: Otsing

en: Name
et: Nimi

en: All
et: Kõik

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt
