Search API ranges (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Go
eu: Joan

en: Search
eu: Bilatu

en: Name
eu: Izena

en: All
eu: Guztiak

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik
