Search API ranges (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Go
he: קדימה

en: Search
he: חיפוש

en: Name
he: שם

en: All
he: הכל

en: To
he: אל

en: From
he: מאת
