Search API ranges (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Go
hu: Mehet

en: Search
hu: Keresés

en: Name
hu: Név

en: All
hu: Mind

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan
