Search API ranges (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Go
lt: Pirmyn

en: Search
lt: Paieška

en: Name
lt: Pavadinimas

en: All
lt: Visi

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo
