Search API ranges (7.x-1.4) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
no: Prefiks

en: Suffix
no: Suffiks

en: Go
no: Utfør

en: Search
no: Søk

en: Name
no: Navn

en: All
no: Alle

en: To
no: Til

en: From
no: Fra
