Search API ranges (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: All
ne: सबै

en: To
ne: लाई
