Search API ranges (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Go
tr: Devam et

en: Search
tr: Ara

en: Name
tr: İsim

en: All
tr: Tümü

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden
