Search API ranges (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Go
uk: Перехід

en: Search
uk: Пошук

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: All
uk: Все

en: To
uk: До

en: From
uk: Від
