Search API ranges (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve
