Search API ranges (7.x-1.5) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Search
cy: Chwilio

en: Name
cy: Enw

en: All
cy: I gyd

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan
