Search API ranges (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Name
el: Όνομα

en: All
el: Όλες

en: To
el: Προς

en: From
el: Από
