Search API ranges (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Go
es: Ir

en: Search
es: Buscar

en: Name
es: Nombre

en: All
es: Todo(s)

en: To
es: Para

en: From
es: Desde
