Search API ranges (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Go
fa: برو

en: Search
fa: جستجو

en: Name
fa: نام

en: All
fa: همه

en: To
fa: به

en: From
fa: از
