Search API ranges (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Go
fi: Mene

en: Search
fi: Etsi

en: Name
fi: Nimi

en: All
fi: Kaikki

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä
