Search API ranges (7.x-1.5) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Search
fil: Hanapin

en: Name
fil: Pangalan

en: All
fil: Lahat

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay
