Search API ranges (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Search
gl: Buscar

en: Name
gl: Nome

en: All
gl: Todo

en: To
gl: Para

en: From
gl: De
