Search API ranges (7.x-1.5) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Go
hi: चले जाओ

en: Search
hi: खोज

en: Name
hi: नाम

en: All
hi: सभी

en: To
hi: को

en: From
hi: से
