Search API ranges (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից
