Search API ranges (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Go
it: Vai

en: Search
it: Cerca

en: Name
it: Nome

en: All
it: Tutti

en: To
it: A

en: From
it: Da
