Search API ranges (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Go
jv: Nuju

en: Search
jv: Goléki

en: Name
jv: Jeneng

en: All
jv: Kabèh

en: To
jv: Marang
