Search API ranges (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: All
ka: ყველა

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან
