Search API ranges (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Search
kk: Іздестіру

en: Name
kk: Аты

en: All
kk: Барлық

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен
