Search API ranges (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: All
km: ទាំងអស់

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី
