Search API ranges (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Search
ku: گەڕان

en: Name
ku: ناو

en: All
ku: هەموو

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن
